Objevte výhody americké lednice. Je jich hned několik!

Americké lednice lákají stále více lidí. Můžeme je hojně vídat v oblíbených amerických filmech, kde působí tak moderně a luxusně, že se zkrátka není čemu divit, že mnoho z nás při pohledu na obyčejnou ledničku stojící v kuchyni s povzdechem přizná sama sobě, že by se vůbec nezlobili, kdyby jim americká lednice starý model nahradila.

 

Americké lednice? Je to jako nebe a dudy

Pokud byste vedle sebe postavili klasickou a americkou ledničku, bylo by to jako nebe a dudy. Nebo jako kdybyste vedle sebe zaparkovali Felicii a BMW. Je to zkrátka něco úplně jiného, co se snad ani nedá srovnávat. Uvažujete-li nad nákupem americké lednice, měli byste znát její výhody. A věřte, že těch je v tomto případě hned několik.

Pokud žijete sami, pak asi jen stěží americkou lednici využijete v takové míře, jako třeba početné rodiny s dětmi, které jezdí na velké týdenní nákupy a hospodyňky pak velmi často řeší, kam s tím vším?! Americké lednice jsou úžasně prostorné a dokážou pojmout až 2x větší množství potravin, nežli klasická lednice.

Americká lednice je prostorná a skvěle zapadne do interiéru vašeho domu.
Americká lednice je prostorná a skvěle zapadne do interiéru vašeho domu.

Americké chladničky slibují užitečné funkce navíc

Další z výhod amerických chladniček jsou funkce navíc, které sice nejsou k běžnému fungování v domácnosti až tak zapotřebí, nicméně se určitě shodneme na tom, že se nikdo za jejich přítomnost zlobit nebude. Mezi přídavné funkce americké lednice lze zařadit například výrobník ledu nebo nápojový automat, který vám během pár vteřin „načepuje“ čerstvou vodu.

Jestli vás na americké lednici něco okamžitě nadchne, pak to bude její design. Tomu opravdu nelze vůbec nic vyčítat. Ve velké kuchyni se tato chladnička stane okamžitě dominantou, která na sebe strhne veškerou pozornost a rázem se stane ozdobou interiéru, kterou vám budou hosté závidět. Pokud si potrpíte na moderním vzhledu, pak rozhodně není nad čím váhat.

 

Šetří energii i životní prostředí

Pakliže je pro vás důležitá nízká spotřeba energie, protože se snažíte žít v souladu s životním prostředím a zkrátka neradi plýtváte elektřinou (a ještě více neradi platíte vysoké účty), pak vám americké lednice udělají radost svou úsporností. Pořídit se dají v minimální energetické třídě A+ a jejich spotřeba se pohybuje cca od 0,9 do 1,5 kWh.