Chcete dopřát svému psovi opravdový luxus? Pořiďte mu dřevěnou psí postýlku

Pes se v naším společnosti stává stále častěji rovnoprávným členem domácnosti. Jako takového člena domácnosti, kterého milujeme i s jeho nedokonalostmi. A snažíme se mu co nejvíce dopřát. Segment pet care je tedy již několik let na konstantním vzestupu. To potvrzuje i výzkum agentury Nielsen, podle kterého každý Čech utratí ze psí potřeby pro svého psa v průměru 16 tisíc korun ročně. Prémiové krmení, psí hračky a pamlsky nejsou žádnou novinkou. Jaké jsou tedy aktuální trendy v oblasti pet care?

 

Psí oslavy

Nechali jste svému dítěti uspořádat obří narozeninovou oslavu, kam jste pozvali i všechny jeho kamarády? V posledních letech bývají takové oslavy trendem i u psů. Pes nejspíše ani neví, proč je taková oslava pořádaná, ale nejspíše má alespoň radost, že je středem pozornosti. Pokud tedy není zarytý introvert.

 

Trendem jsou i psí postýlky

To, že pes spí v posteli, je v mnoha rodinách již zvykem. Co ale situace, kdy má i svůj pes svou postel? To může být pro psa užitečné především v situacích, kdy se přes den chce natáhnout a nemá přístup do vaší lidské postele. Na trhu už jsou i psí postýlky, které můžeme nazvat ztělesněním luxusu. Mnohdy dokonce vypadající lépe, než postýlky pro nás dvounožce.

Takové psí postýlky se například nyní rozhodli vyrábět na Potěšpsa.cz, přestože byla doteď tato společnost spíše známá výrobou psích hraček. Jejich postýlky mají dřevěný základ. Jako je použit velký polštář z režné látky plněný dutým vláknem, který je pratelný. Kromě tohoto polštáře obsahuje ještě sadu menších dekorativních polštářků. Jako malý bonus je součástí postýlky i psí hračka na zkrácení dlouhé chvíle.

Takhle vypadají psí postýlky od Potěšpsa.cz.
Takhle vypadají psí postýlky od Potěšpsa.cz. Základem je dřevěný rám a pratelný polštář.

Nezbývá nám tedy nic jiného než být zvědaví, s jakými trendy v oblasti pet care se v následujících letech setkáme. Některé možná překonají i naši nejbujnější fantazii.