Nejlepší hodinky pro pány a dámy od 5 000 Kč

Slyšte, slyšte, Vánoce jsou tady! Udělejte svým blízkým radost nestárnoucím hodinářským skvostem, za který se nebude muset stydět ani dárce, ani obdarovaný. Nedržte se ve spodních cenových patrech a darujte skutečné hodinářské držáky, které vydrží i příštím generacím. Poradíme, jak vybrat hodinky pro dámy i pro pány.

 

Pánové rádi vsadí na klasiku, jiní rádi experimentují

Trefit se do pánského vkusu je někdy obtížné. Každému správnému gentlemanovi jistě udělají velikou radost pánské hodinky Certina DS ACTION PRECIDRIVE, které by neměly chybět na zápěstí žádného muže. Kvalitní hodinářská práce švýcarských mistrů je nejen nadčasová, ale také mimořádně praktická. Darujte skutečnou kvalitu, ne jen lacinou náhražku.

 

Velikou radost ležérním a volnočasově zaměřeným pánům udělají hodinky Tissot Tradition Chronograph, které spojují populární nedbalou eleganci se švýcarskou přesností. Pro ty, kteří chtějí za každou cenu šokovat jsou ideální hodinky Guess Frontier, které nikoho nenechají na pochybách, kdo je hvězdou celé místnosti. Sportovně zaměření pánové mohou s klidným svědomím sáhnout po hodinkách Casio G-SHOCK, jen by se měli raději pohybovat ve vyšších cenových hladinách. Takřka univerzální radost nabídnou pánské hodinky Certina DS CAIMANO, které nezklamou žádného muže.

Casio G-Shock GW-3000M-4A
Tyto Casio G-Shock GW-3000M-4A jsou jasnou volbou pro sportovněji založené muže, kteří přesto chtějí hodinky, které je budou reprezentovat.

 

Dámy své sebevědomí mohou prezentovat i skrze hodinky

Zvolit ty správné hodinky pro dámy není jednoduchá záležitost. Nároky na styl a kvalitu bývají nejen srovnatelné s pány, ale mnohdy také vyšší. Proto nejlepší možnou variantou jsou dámské hodinky Certina DS STELLA, které nikoho neurazí, nikoho nepobouří, ale zcela jasně budou komunikovat, kým je jejich nositelka. Přirozený respekt a obdiv zaručen.

Certina DS DREAM
Tyto Certina DS DREAM jsou jasnou volbou pro ženy, se kterou nemohou šlápnout vedle.

Obdivovatelky chronografů to nemají snadné, nicméně sázka na hodinky Festina Boyfriend je sázkou na jistotu. Pro volbu méně tradičních odstínů doporučujeme decentní bronz u dámských hodinek Michael Kors Bradshaw, stoupenkyně neobvyklých tvarů zase rády ocení hodinky Tissot T02. Říkáte si, a co sportovkyně? Tam je volba jasná – Gant Slayton ocení nejen při sportu, ale také na zaslouženém odpočinku po něm.

 

Na co ještě čekáte? Darovat hodinky je to nejlepší, co můžete pro své blízké udělat. Krásné kousky nejen podtrhnou osobnost nositelky, ale také vydrží na dlouhé roky.