10 věcí, které je třeba udělat, když se zasnoubíte

Takže jste oficiálně zasnoubení. Gratulujeme! Když se zasnoubíte, může se snadno stát, že vás všechen ten rozruch a vzrušení trochu pohltí. Zmapovali jsme pro vás jednoduchý seznam 10 věcí, které je třeba udělat, když vás partner konečně požádá o ruku, abyste si tento okamžik opravdu co nejlépe užili. Od praktických rad až po ty osobní, máme pro vás vše, co si každá nastávající nevěsta přeje, aby její zásnuby proběhly bez stresu a byly plné lásky!

 

1. Udělejte si chvilku…

Vychutnejte si, jak je tento okamžik výjimečný, a věnujte trochu času samy sobě, než se velká novinka roznese mezi vaše přátele, rodinu a kolegy v práci. Je to další krok k plánování vašeho společného života a samozřejmě teď plánujete svatbu! Před divokou jízdou, která vás čeká, je důležité, abyste si jeden druhého užívali bez rozptylování a rušení.

 

2. Nejbližší a nejdražší…

Rodina je vždy na prvním místě, a obzvlášť při sdílení zprávy o vašem zasnoubení. Lidé, kteří byli po vašem boku ve vašem milostném příběhu, budou nejvíce nadšeni a nejvíce ocení, že se to dozvěděli dříve, než se dostala tato radostná zpráva na Instagram a Facebook.

Zavolejte rodině a přátelům nebo použijte několik veselých snímků a vtipných selfie s novým snoubencem jako dokonalý způsob, jak překvapit své nejbližší. Pro jistotu se zeptejte samy sebe, zda by se dotyčný necítil odstrčený, kdyby se to dozvěděl ze sociálních sítí, a podle toho se podělte o novinku s konkrétními lidmi. Klidně pozvěte nejbližší přátele na kvalitní cibetkovou kávu, nebo na skleničku rumu Appleton a podělte se s nimi o tuto novinku!

 

3. Řekněte světu…

Jakmile se vaši nejbližší dozvědí vzrušující novinu, tak ji můžete zveřejnit i na všechny platformy sociálních médií, po kterých vaše srdce touží. Buďte kreativní s nástěnkami se vzkazy a zábavnými pózami, aby prsten zazářil v celé své kráse. Právě tyto fotografie mají větší cenu než tisíc slov a vidět je bude chtít úplně každý.

 

4. Zacházejte se svým prstenem správně…

I když se s prstenem určitě nechcete hned na začátku rozloučit, je nesmírně důležité ujistit se, že má správné pojištění a jeho velikost odpovídá vašemu prsteníčku. U špatně padnoucího prstenu hrozí, že vám spadne nebo se strhne. Tento prsten je symbolem vašeho společného života v lásce a po úsilí, které váš snoubenec vynaložil na výběr dokonalého prstenu, se jeho pojištění z dlouhodobého hlediska jistě vyplatí.

 

5. Přijměte atmosféru…

Vážně není lepší čas na oslavu než teď! Hádáme, že už nějakou dobu s přáteli probíráte, jak přesně bude tento okamžik probíhat. Tak proč se nevydáte oslavovat právě s nimi? Dejte holky dohromady na skleničku a oběd nebo uspořádejte herní večer pro páry, abyste se podělili o všechny detaily, které jistě budete chtít svým známým říct.

 

6. Hledejte, inspirujte se…

Možností, jak naplánovat svatbu, je opravdu nekonečně mnoho, takže si dejte pauzu a užijte si jen inspiraci. Začněte tím, že si uložíte obrázky, vytvoříte si nástěnku s vizemi z časopisů nebo nástěnku na Pinterestu pro nápady, než abyste zatím mapovali nějaké podrobnosti. Je to také ideální čas na průzkum blogů o plánování svateb, které vám pomohou udržet si přehled o všem, co vás čeká.

Při plánování svatby hledají snoubenci často inspiraci na sociálních sítích. Především pak na Pinterestu.
Při plánování svatby hledají snoubenci často inspiraci na sociálních sítích. Především pak na Pinterestu.

 

7. Naplánujte oslavu…

Zahajte svatební oslavy formálnějším zásnubním večírkem, který udá tón celé svatbě. Navíc je to ideální příležitost, jak shromáždit své oblíbené kamarády a užít si den plný zábavy. Najděte si zábavné místo a vyberte si nějakou výzdobu, abyste se dostali do té správné plánovací nálady, nebo se držte při zemi a vyzdobte svůj domov balónky a stoly s dobrotami. Nebo to využijte jako překvapení pro své přátele a oznamte jim radostnou novinku doma.

 

8. Zachyťte ten pocit…

Připomeňte si tuto mimořádnou událost ve vašem životě hravým a romantickým focením. Vydejte se na místo, kde vás požádal o ruku, kde jste měli první rande, nebo na nějaké exotické místo a pořiďte pár „upřímných“ vzpomínek. Ať už profesionální, nebo ne, zásnubní fotografie budou ty, které si budete opravdu navždy cenit. Nejlepší však je, najmout si svatebního fotografa, který pak zachytí i vaši svatbu.

 

9. Ahoj snoubenci…

Při všem tom rozruchu kolem zásnub je ideální čas začít diskutovat o širších nápadech na tento den. Stanovení očekávání a otevřená komunikace o seznamu hostů, rozpočtu a tématech vytvoří nejhladší cestu od snoubenců k novomanželům. Navíc, když budete mít čas společně zvážit a prozkoumat neuvěřitelnou škálu možností, výrazně se vám to vyplatí, pokud jde o úroveň stresu.

 

10. Dýchejte…

Když se zasnoubíte, je zcela nevyhnutelné trávit spoustu času oslavami s dalšími lidmi. Nezapomeňte si proto vyhradit čas i pro sebe. Dejte si koupel, manikúru nebo si dopřejte kosmetickou péči, abyste si dopřály pořádný požitek. Všechny ty oslavy mohou být docela vyčerpávající, proto nezapomeňte nejprve pečovat o sebe. Koneckonců, pozornost je teď upřena na vás, takže toho můžete využít na maximum.