Pomerančový olej je vskutku zajímavou variací na olivovou klasiku

Jistě, olej z oliv může mít mnoho různých odrůd, pochází z Řecka, Itálie, Chorvatska, Španělska, ale i jiných zemí. Kréta nebo Andalusie, Istrie nebo Sicílie, jen si račte vybrat! Dopřát si jej můžete i v řadě nevšedních kombinací, se kterými vynikne na talíři ještě lépe. Stačí jej pak vhodně namíchat a zkusit, co by vám v kuchyni ladilo nejlépe. Vždyť přeci, jak praví okřídlené úsloví, sto lidí znamená také sto různých chutí. A kombinace jsou zapotřebí, abychom zjistili, co je opravdu králem. Nebojte, půjde to vlastně snadno, řiďte se svými instinkty!

 

Vyhlášená italská značka se představuje

Dát na pověst, která trvá už po dlouhé roky. Přesně tak, přírodní postupy, bez chemie, které je všude kolem nás až příliš. Pomerančový olej si vychutnáte s klasickým aroma, protože během zpracovávání olivových plodů se do směsi přidají i nasekané kusy pomerančů. Jednoduché, a přitom tak účinné, nejen pokud jde o vůni, která se line z každé právě otevřené lahvičky! Dáte si také? Ochutnat na lžičku nebo přimíchat k rybím specialitám, těstovinovým salátům nebo něčemu, nač máte vážně neodolatelnou chuť.

Tradiční italský pomerančový olej Marina Colonna
Tradiční italský pomerančový olej Marina Colonna

 

Značka Marina Colonna patří v ostré italské konkurenci, která se buduje už po staletí, za ty, které jsou dnes opravdu vyhlášené. Můžete si ji vychutnat nejen s pomeranči, ale také rozmarýnem nebo ve variantě, kde se přírodním aroma stává jen a pouze oliva, tedy produkt čistý a bez dalších příměsí. Je to nevšední dárek pro ženu, s nímž určitě zabodujete nejen při svátku a narozeninách, ale i při řadě dalších příležitostí. Krásy a elegance není nikdy dost a designová lahvička je zajímavým nápadem, že? Pokud se zadíváte na olivum.cz, zjistíte, že extra panenský olivový olej může mít řadu podob. Které z nich dáte přednost, to už je jen a jen na vás…