Ostatní sortiment

 

Košile

Kromě kolekcí košil značek FR a Native připravujeme pro každou sezónu i další kolekce košil. Patří mezi ně zejména košile se značkou Columbus, které jsou určeny zejména zákazníkům, kteří preferují nízkou cenu. V této kolekci zákazníci najdou jak klasické jednobarevné košile v základních barvách, tak košile pro volný čas v klasických vzorech kára nebo proužku. Součástí kolekce je v zimní sezóně vždy řada flanelových košil.
Dalšími vyráběnými kolekcemi jsou košile značek Reflex, Euroman a Efekt.

 

Kravaty FR

Jako doplňkový sortiment ke kravatám nabízí firma Jaspis Fashion s. r. o. širokou škálu kravat, které jsou vyráběny rovněž pod značkou FR. Jedná se většinou o polyesterové kravaty vysoké kvality z mikrovlákna, ale zákazník zde najde i limitovanou řadu kravat hedvábných, určených zejména pro zvláštní příležitosti.
Kolekce kravat jsou obnovovány několikrát ročně, v sortimentu firmy je tak stále nepřeberné množství druhů.
 

Svetry Native

Kolekce svetrů se značkou Native je připravována pro každou zimní sezónu. Jedná se o klasické svetry, které se hodí pro nošení ke košili. Součástí kolekce jsou i vesty bez rukávů.

V kolekci zákazníci najdou širokou škálu jednobarevných svetrů v základních barvách jako jsou černá, červená, modrá, šedá, sezónně jsou ale zařazovány i módní barvy, jako jsou oranžová, lila, fialová apod. Je zde vždy zařazeno i několik druhů svetrů s jednoduchým vzorem.

Svetry jsou vyráběny z vysoce kvalitní 100%-ní bavlny, která se velmi dobře nosí.


Trika a polokošile FR

Pro jarní a letní sezóny doplňuje kolekci pánských košil i kolekce několika druhů pánských polokošil ze 100%-ní bavlny. Jedná se o klasické jednobarevné, dále vzorované a fashion polokošile. Kolekce je obměňována každou jarní sezónu a výběr dezénů se řídí aktuálními módními trendy, kolekce však vždy obsahuje i několik oblíbených stálic.


Prádlo MAP

Firma Jaspis Fashion s. r. o. je výhradním dovozcem italského spodního prádla firmy Map. Kolekce je dovážena z Itálie dvakrát ročně a soustřeďujeme se zejména na pánské spodní prádlo.